Последние записи в журнале

promo yurasumy may 8, 2016 14:11 24
Buy for 300 tokens
Теперь здесь будут размещаться мои видеозаписи: https://www.youtube.com/channel/UCSQSxUJb4zH1SEpzNerSLLg Мой старый аккаунт в Мордокниге не работает и уже окончательно. Этот аккаунт теперь будет рабочим https://www.facebook.com/profile.php?id=100012191972251 Он будет своеобразным зеркалом…
Видимо, не надо. Надо идти к ментам (ох, простите полицейским), военным, инженерам связи, работягам. Говорить с ними. И лет через 5-7 ситуация изменится. (Есть исторические прецеде́нты).
"Официально историю Одессы как города принято отсчитывать с 1794-го года[8], когда 27 мая (7 июня) 1794 года императрица Екатерина II издала рескрипт об основании города и гавани на месте Хаджибея, а 22 августа (2 сентября) 1794 года после молебна и освящения строительных площадок были забиты первые сваи в основание города." Екатерина 2 немка из польских земель. Одессу отдать немцам, если откажутся - полякам.
> из польских земель

Поляков в Анхат-Цербсте и в помине не было, собственно там проходила древняя граница между славянскими и немецкими землями, если и жили там славяне, то сорбы и родственные им племена. У сорбов, кстати, есть автономия на западе Саксонии.


Діючі найбільші банки України за минулий рік втратили майже половину власного капіталу

24 квітня в 09:00

Скорочення регулятивного капіталу в цілому по групі 1 склало 37,2 млрд грн.

DT. UA опублікувало свіжу звітність найбільших українських банків Ведомости Власний капітал (ВК) групи найбільших українських банків зменшився за минулий рік майже вдвічі (з 99 млрд грн до 54 млрд). Про це свідчать показники банків першої групи (за класифікацією НБУ, з активами більше 0,5% загальносистемних), опубліковані в поточному номері DT. UA.

Скорочення регулятивного капіталу (Н1) в цілому по групі склало 37,2 млрд грн (з 126,2 до 89 млрд). При цьому його адекватність (достатність – Н2), навпаки, зросла - з 6,0 до 10,8%.


При цьому у двох банків групи – Промінвестбанку і державного Укрексімбанку значення власного капіталу виявилося негативним. Так у Промінвестбанку ("дочка" російського ВЭБу) , після втрати 16,2 млрд. ВК за 2015 р., його значення склало мінус 10,1 млрд. При цьому в прес-службі Укрексімбанку, який DT. UA звернулося як в один з трьох найбільших банків, оголошених Нацбанком системними (інші два – Приватбанк та Ощадбанк) відмовилися давати які-небудь коментарі, пославшись на те, що звітність банку ще знаходиться на стадії підготовки. Найбільшим власним капіталом за національними стандартами фінзвітності мали Приватбанк (27,54 млрд) і державний Ощадбанк (9,89 млрд.).

Як раніше повідомлялося, ще на початку року Кабмін оголосив про збільшення статутних капіталів Ощадбанку (4,96 млрд) та Укрексімбанку (9,32 млрд), а в Промінвестбанку, який виявився на межі введення тимчасової адміністрації, проблема капіталізації повинна бути хоча б частково вирішена за рахунок оголошеного наприкінці лютого вливання на 20 млрд грн (800 млн дол.).