Борьба с коррупцией по-киевскиСкандал в арестом мэра Вышгорода Алексея Момота получил интересное развитие.

Кто не в курсе. Мэр получил взятку в 200 000 евро (14 апреля) и с поличным был взят сотрудниками СБУ. Через несколько дней (19 апреля) он вышел на свободу. За него внесли залог в 5 млн. грн. А сегодня он вышел на работу:

Мэр Вышгорода Алексей Момот, которого обвиняют в получении взятки, в среду, 20 апреля, планирует выйти на работу. Об этом он заявил накануне, выйдя из Лукьяновского СИЗО.

"От должности меня пока что не отстранили, я обязан исполнять обязанности городского головы", – сказал Момот.

Комментарий. Видимо есть у Мамота срочные дела, которые надо решать. Ради этого внесли и залог. Борьба с коррупцией говорите? Смешно.


Подписаться на Telegram канал yurasumy

Последние записи в журнале

promo yurasumy may 8, 2016 14:11 24
Buy for 300 tokens
Теперь здесь будут размещаться мои видеозаписи: https://www.youtube.com/channel/UCSQSxUJb4zH1SEpzNerSLLg Мой старый аккаунт в Мордокниге не работает и уже окончательно. Этот аккаунт теперь будет рабочим https://www.facebook.com/profile.php?id=100012191972251 Он будет своеобразным зеркалом…
Его взяли с поличным ? Он был обвинён прокуратурои?

Тут дело в следующем. Либо вы боретесь с корупциеи и тогда чела, тем более чиновника никогда бы не выпустили под залог или вы просто делаете вид . что боретесь и тогда деиствительно всё нормально.
Разговаривают на коллегии двое судей.
-Прикольные у тебя часики.
-Да, классные, белое золото, платина, сапфиры, полных хронометр ну т.д. Отпускные получил и решил прикупить.
-А сколько же получил? У нас же з/п одинаковая
-А это смотря кого отпускать
1. Затримання і обшук.
За словами правоохоронців, у м. Києві у приміщенні банку під час підрахунку 200 тис. євро (чи скільки там, бо правоохоронці самі в трьох соснах заблукали, не кажучи вже про простих сметрних) було затримано осіб, яких назвали "пособниками" О. Момота. Ці особи (прізвища яких, на відміну від гучних заяв голови СБУ щодо Олексія, який ще до вироку суду назвав його винним, нам і досі не відомі і не відомо, що з цими особами) вказали на те, що ці кошти вони планували покласти на рахунок, чи то пов'язаний з оточенням Олексія, чи то на рахунок самого Олексія - "Історія об етом умалчиваєт". На цій підставі і на підставі звернення заступника директора фірми-забудовника, правоохоронці їдуть у Вишгород і арештовують Олексія. При чому, хлопці добряче підготувались, бо приїхали зі своїми понятими для обшуку (зі своїми понятими, КАРЛ!). Адвокати не були допущені до цього дійства. І, власне, з матеріалами справи (дякувати Богу, що хоч так) змогли ознайомитись лише під час судового засідання (!!!)
Про ставлення сбу до людей, які під час проведення обшуку у міськраді, вимагали звільнення мера, я вже мовчу... і про автомати, направлені на людей теж...
Всі центральні телеканали України показували гарну картинку, як затримували мера. Проте не вказували, що на картинці зовсім інші люди. Я, як мешканка м. Вишгород, дуже добре знаю, що на відео не було О. Момота. І шедевральні фоточки столу з купою грошей, якого в приміщенні міськради зроду не було, і якісь тіпки "мордою в пол" (хто всі ці люди, й досі невідомо). Все! Справу зроблено! Більша частина країни свято вірить в те, що сбу затримала "на гарячому" мера-хабарника. Таким чином, суб, спільно з прокурорами ФАЛЬСИФІКУЄ ОБСТАВИНИ СПРАВИІ ДОКАЗИ. Я вже не кажу про презумпцію невиновності, про яку прокурор може колись і чув, але на неї "клав" в прямому сенсі цього слова.
2. Суд, підслідність та підсудність.
Підслідність. Як зазначалось, голова СБУ під час брифінгу заявив про розмір хабара у 200 тис. євро, що в свою чергу зобов'язує прокуратуру передати справу за підслідністю до НАБУ, оскільки розмір хабара перевищує 500 мін. заробітних плат. І ця підслідність є виключною. Коли під час суду адвокати заявили клопотання про передачу справи за підслідністю до НАБУ, сторона обвинувачення зрозумівши, що "крєпко дала маху", почали розповідати, нібито всі купюри були фальшиві, окрім тисячі євро. У мене виникає питання: чому голова СБУ та прокурор області озвучує офіційно по всім телеканалам зовсім іншу суму? Некомпетентність? Необ'єктивність? Чи може інша причина, яка виходить за межі правового поля?
Суддя, прямо порушуючи норми чинного законодавства, відмовила адвокатам у задоволенні такого клопотання. Після чого, стороною захисту, заявлено клопотання про відвід судді, оскільки в таких діях вбачається упередженість. Суддя задовольнила клопотання. В цей час купа людей під судом, які підтримували мера, чекає на нового суддю, поки він ознайомиться з матеріалами справи. І о диво! Щасливе повернення судді! Суддя залишилась та сама. Занавєс!
Підсудність. Розрізняють такі види підсудності: територіальна (ч. 1 ст. 32 КПК), персональна (ч. 2 ст. 32 КПК), інстанційна (ст. 33 КПК) та за зв'язком проваджень (ст. 217, 334 КПК) - кому цікаво, в чому відмінності, перегляньте статті. Я ж висловлюю свій аналіз норм КПК.
У випадку з мером ми говоримо, або про територіальну, або ж персональну підсудність. У будь-якому випадку, справа мала розглядатись Вишгородським районним судом. Але ж в Україні є аналог Басманного суду м. Москва - Печерський районний суд м. Києва. Я так розумію, що вибір саме цього суду "обґрунтуваний" затриманням пособників (о диво!) в Печерському районі м. Києва. Ну ок! Але ж під час судового розгляду цих спільників не було разом з Олексієм. Чи може я щось пропустила? Де вони? Вони хоч живі?
Сторона обвинувачення навіть не спробувала довести зв'язок цих незрозумілих людей з Момотом.