Экономические новости Украины за 14 июля 2015 года1. Крюковский вагонзавод уменьшил объемы производства.
2. Украина намерена изменить налоговое соглашение с Кипром.
3. Яресько намерена сократить дефицит госбюджета-2016.
4. ПриватБанк провалил первую попытку по реструктуризации.

Продолжение здесь.

Подписаться на Telegram канал yurasumy
promo yurasumy may 8, 2016 14:11 24
Buy for 300 tokens
Теперь здесь будут размещаться мои видеозаписи: https://www.youtube.com/channel/UCSQSxUJb4zH1SEpzNerSLLg Мой старый аккаунт в Мордокниге не работает и уже окончательно. Этот аккаунт теперь будет рабочим https://www.facebook.com/profile.php?id=100012191972251 Он будет своеобразным зеркалом…
Основные покупатели украинского экспорта это отнюдь не "цивилизованные" западные страны, а ненавистная отсталая Азия: Россия, Китай, Турция, Египет и т.д.

Причем Россия сохраняет первое место в этом списке, даже после 60% спада в торговле. Так что надо бы сказать ей спасибо, что не закрыла нам свои рынки полностью. Это я тем говорю, кто кричит про войну.

Edited at 2015-07-14 17:45 (UTC)
http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/istomist/statti/2015rik/dm150611/t150618/greky/greky.htm

Эсклюзив.
Среди укро-журнашлюх есть более-менее
честные ?
Оригинал статьи есть только в платной версии газеты "Экспресс" ( она в PDF для подписчиков по паролю и логину)


Як живе Греція

" Аби з'ясувати, як живеться грекам у період кризи і як вони влізли у такі величезні борги, я вирушила до Афін.

До роботи — на світанку

...Гучна музика, вогні, за столиками вуличних кафе безліч веселих компаній — і не лише молодь, а й бабусі з дідусями гуляють. Свято? Ні! Перша година ночі з середи на четвер. Музика стрясала стіни орендованої квартири до четвертої ранку.

Та о сьомій я прокинулася від гучного бамкання дзвонів. Маленька церковця розбудила увесь квартал. Двірник узявся мити вулиці засобом із піною. У сусідньому кафе офіціант виводив крейдою на дошці меню сніданку, звідкись лунало дзижчання циркулярної пилки. Дорогою повільно рухався пікап, завантажений зеленню та пакетами з добривами, водій оголошував у гучномовець асортимент і ціни, люди вибігали з під'їздів і купували у фермерів товар.

О 7.30 відчинили двері взуттєвої крамниці. На вітрині тут кілька десятків готових сандалів, черевичків та чобітків, а вглибині стоять дві швейні машинки, на яких від світанку й до темряви працюють двоє майстринь. Ціни тут невисокі як на натуральну шкіру й ручну роботу — від 15 до 50 євро.

Ще кілька таких магазинів-майстерень є на сусідніх вулицях, і тут теж кипить робота. Відчинені крамниці, де торгують шкірою та фурнітурою для виготовлення взуття і сумок, ювелірні майстерні, ательє одягу, міні-цех, де роблять стільці.

Промені сонця виблискують на латунних джезвах для кави та боках мідних каструль. Підсвічники, рами для дзеркал, скриньки, чайники, казани — а за горами товару верстат, за ним працює Стаматіс Піпіна — також із 7.30. “О, ви з України? — радіє ранньому покупцю. — Дуже хотів би поїхати до вас, подивитися ваші церкви. Але не можу — дорогі путівки. Тисяча-півтори євро для мене розкіш”.

Маленький кавничок у нього коштує 15—20 євро, віничок для мішання кави — 3 євро, казанок для кафе — 100—150. Замовлень багато, та латунь і мідь дорогі, тож заробіток, зрештою, невеликий — близько 1000 євро, на які живе уся сім'я Стаматіса. З огляду на ціни у Греції, особливо на “комуналку”, це небагато. За оренду трикімнатної квартири він платить 300 євро на місяць, 28 — за телебачення, 20 — за воду, 35 — за користування ліфтом і прибирання під'їзду. За електроенергію набігає 120—200 євро залежно від сезону — в Афінах воду гріють бойлером, їжу готують на електроплиті, а коли холодно, вмикають електричні батареї.

Продукти тут дорогі: курячі лапки на ринку по 2 євро за кілограм, баранячі ноги — по 3 євро, свинина — по 3, баранячі лопатки — по 4, яловича вирізка — по 6—8, кролі — по 7 євро, помідори, кабачки, баклажани — по 40—90 центів, картопля, цибуля, буряки — по 70—80 центів, морква — по 1,3 євро, солодкий перець — від 1,3 до 2,5 євро, по 2,5 — яблука і банани, по 3,5 — абрикоси та персики. Десяток яєць — 1,5—2 євро, оливкова олія — 4—5 євро за 750-грамову пляшку, 18—20 — за п'ятилітрову банку.

Аби зекономити, Стаматіс навіть обідає на робочому місці прихопленою з дому мусакою. А в навколишніх тавернах може дозволити собі хіба що чашку кави по-грецьки (1—1,8 євро) чи бокал вина ввечері (від 1,5 євро за 250 мл). Печена фета з помідорами за 3,5 чи грецький салат за 5—6 євро — то хіба у вихідні.

...Водії, садівники, продавці, рибалки та м'ясники, офіціанти з кухарями, дорожні робітники, майстри — усі працюють у поті чола з ранку до ночі.

Я цілий день уже ходжу Афінами й досі не бачила тих ледачих греків, на яких нарікає уся Європа! Хто ж проїдає багатомільярдні кредити?Висловлюю своє здивування завсіднику кафе, де снідаю, — пенсіонерові Кіріакосу, колишньому журналісту. “Усі вони працюють на себе, за копійки, тож навіть не сідають до вечора, — каже Кіріакос. І показує рукою на непримітний будинок із запилюженими вікнами. — А он наше податкове управління. У них робочий день до 14 години, а зарплати — 1000—1500 євро на місяць, а то й більше. Моя сусідка працює прибиральницею у міністерстві фінансів, то заробляє більше, аніж власниця цього кафе. Хоча миє лише кілька кабінетів — бо у штаті кількадесят прибиральниць. Треба ж кожному чиновнику родичів на якусь державну посаду прилаштувати! Щоб і пільги, і пенсії потім були високі....
Экономические новости это очень интересно но думаю вряд ли есть смысл постить каждый день лучше делать ежемесячный обзор.
Вообще спасибо за объективное изложение по РосТВ аналитики никакой сплошной крик "там крах там ужас!"
А вообще похоже укр экономика краха избежала все конечно хреново и уровня Януковича хорошо если достигнут к концу правления Порошенко но это как раз объяснимо трудностями войны и разрыва с Россией. Динамика похожа на Россию 98-99 гг (спад и девальвация) токо выкарабкиваться будет Украина дольше и тяжелее.
Россия в 1998 году выкарабкалась благодаря реанимации сравнительно свежих на тот момент советских производственных мощностей...А какой потенциал для выкарабкивания из ямы есть у нынешней Украины???
===на перенос производств из ЕС используя фактор дешевой раб силы===
Та я вас умоляю...все основное производство из ЕС уж и так давно вынесено в Юго-Восточную Азию, где и климат на порядок лучше украинского, и населении гораздо более трудолюбивое, дисциплинированное и законопослушное, и власти гораздо более вменяемые...

Edited at 2015-07-15 14:52 (UTC)